Márton Nap 2023. november 13.

A Wosinsky Mór Általános Iskola Eötvös utcai telephelye idén ismét megrendezte a Márton napi projektnapot, mely keretén belül délután iskolánk tanulói egy 10 állomásos vetélkedőn vehettek részt. Tanulóink mellett egy-egy csapattal képviseltette magát a Széchenyi tagiskolánk és a Bartók utcai felső tagozatból az 5.b osztály német nemzetiségi nyelvet tanuló gyerekei is. Érdekes feladatokkal vártuk a gyerekeket: libakeresés, tollreptetés, Szent Mártonnal kapcsolatos totó és még sok megmérettetés várt az izgatott tanulóinkra. Uzsonnára jól megérdemelt jutalomként libazsíros kenyeret kaptak lilahagymával és teával. A kedvező időjárás lehetővé tette, hogy a megjelent szülőkkel együtt, sok-sok fényes lámpással felvonultunk a városunk utcáin.

Köszönjük szépen minden megjelent vendégünknek és segítőnknek!

 

KÉPEK

Hozzászólás küldése

Kapcsolódó hírek