Az idei osztálykirándulásunk nagyon élménydús volt. Elsőként Pécs városába utaztunk, majd ellátogattunk Zengővárkony településére is. A nap egyik legérdekesebb programja a Pécsi Állatkert látogatása volt. Az állatkerti séta során számos
Aktív iskola

Legfrissebb híreink
„TörpMatek”„TörpMatek”
AZ OKTATÁSI HIVATAL ÁLTAL MEGHIRDETETT „TörpMatek” Alsó tagozatos Somogy-Tolna vármegyei esélyteremtő matematikaversenyen díjátadó ünnepségére került sor a mai napon a Szekszárdi Garay János Gimnáziumban. A 3. évfolyamos diákjaink az előkelő
Pedagógusnap az iskolábanPedagógusnap az iskolában
Az alsós diákjaink kedves dalokkal készültek a pedagógusnapra. Köszönjük az ünnepi műsort az iskolánk énekkarának és Póth Judit tanító néninek! KÉPEK ITT




