2024. január 26. – A Magyar Kultúra Napja – vetélkedő a Magházban

A Tolnai Kulturális Központ játékos vetélkedőt hirdetett „A magyar kultúra napja” alkalmából.

A Széchenyi István Tagiskola 4.-es tanulói négy csapattal neveztek a versenyre. A nyolc résztvevő csapat között nem csak helyi tanulók szerepeltek. Nevezett a versenyre a szekszárdi Garay János Általános Iskola is. Sokszínű feladatokban mérték össze tudásukat a tanulók.

A feladatok között szerepeltek kvízek, hungarikumok is. Iskolánk 4. c osztályos csapata elhozta az első helyet, a 4. e osztályos diákok az ötödik helyet szerezték meg. A helyezettek jutalmazása mellett még örömmel válogattak a gyerekek a cukorkából, hűtő mágnesekből is.

 

 

Jó hangulatban telt a délután.

1. helyezett csapatunk tagjai: Ványi Emma

Vas Flóra

Balogh Bernadett

Farkas Kornél

Hozzászólás küldése

Kapcsolódó hírek