Kirándulás a Fővárosi Állat- és Növénykertben

Alsó tagozatos tanulóinkkal izgalmas kiránduláson vettünk részt a Budapesti Állatkertben. A gyermeknapi programunkat tartottuk ezen az kalandos helyen.
Négy busszal utaztunk a fővárosba, ami igazán nagy kihívás volt a gyerekeknek és a pedagógusoknak egyaránt.
Az állatkertben gyönyörű napsütés fogadott minket, ami csak fokozta a jó hangulatot. Rengeteget sétáltunk, sok érdekes állatot ismertünk meg, eközben számtalan dolgot tanultunk róluk. A gyerekek lelkesen figyelték az állatok mozgását, szokásait, etetésüket. Délutánra mindannyian jól elfáradtunk, tartalmas és aktív napot zártunk. Rengeteg élménnyel tértünk haza!
A gyermeknapunk megvalósítását iskolánk alapítványa, a Juhász Anna Alapítvány is támogatta!
Köszönjük a szülők bizalmát és támogatását!
Büszkék vagyunk a közösségünkre!

Hozzászólás küldése

Kapcsolódó hírek