29. Német Nemzetiségi Nap Tolna 2023

2023. november 28-án sok másik fellépő mellett, iskolánk német nemzetiségi tánccsoportja is részt vett Tolnán a Német Nemzetiségi Napon. Diákjaink sikeresen bemutatták az elmúlt évek alatt elsajátított táncokat, melyet a jelenlévők nagy tapssal fogadtak. A gyerekek, mint mindig, most is nagy izgalommal álltak a színpadra, de mivel fegyelemmel és nagy szorgalommal gyakoroltak, most is nagy sikert arattak.

Köszönjük szépen a fellépőknek

Bogdán Szamanta

Tóth Csenge Luca

Huber Csenge Dorina

Juvanzic Lara

Lepp Zsófia

Mátrai Jázmin

Nagy László

Reizer Panka Sára

Varga Ferenc

Ágner Hanna Borbála

Bogdán-Cser Tamira

Borza Réka

Debreceni Sára

Lovasi Dalma

Németh Petra

Ládi Mila Zsófia

és felkészítő nevelőiknek, Pilisi Andreának és Schuck-Monostori Miléna Pierinának.

Hozzászólás küldése

Kapcsolódó hírek