RRF-1.2.1 projekt szülői tájékoztatás

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az RRF-1.2.1-2021-2021-00001 azonosítószámú „Digitális oktatáshoz való egyenlő hozzáférésfeltételeinek biztosítása a tanulók és a pedagógusok számára” című projekt keretében 2023. október 3. és 15. között elérhető a 7. évfolyamos diákok szülei/törvényes képviselői számára a regisztrációs lehetőség az RRF-1.2.1 projekt keretében kiosztásra kerülő, oktatási célú, személyes használatú notebookok igénylésére.

A jelenlegi kiosztási körben csak a 7. évfolyamon tanuló diákok igényelhetnek szüleiken/törvényes képviselőiken keresztül IKT-eszközt, más évfolyamok diákjai nem.

 

Kérem Önöket, hogy a határidő lejárta előtt minden eszközt igénylő diák esetében történjen meg a regisztráció. A regisztráció menetéről ezen a linken tájékozódhatnak.

Hozzászólás küldése

Kapcsolódó hírek