Akikre büszkék vagyunk!

Iskolánk diákjai több versenyszámban a Diákolimpián ismét dobogóra állhattak.

Törökbálinton Németh Alíz versenysport III-ad osztály III. korcsoportban buzogány gyakorlatával a 3. helyet szerezte meg, valamint Szőnyi Zsófia a sporttársával a csoportos gimnasztika III. korcsoport karika csapat gyakorlatban 4. helyen végeztek.

 

Andróczi Gréta Kiskunfélegyházán képviselte az iskolát az asztalitenisz országos diákolimpia döntőn, ahol I-II. korcsoportos lány „A” kategória egyéni versenyszámban lll. helyezést ért el.

Kovács Alex I.-II. korcsoport fiú „B” kategória egyéni versenyszámban szintén nagyon szépen szerepelt!

Gratulálunk a diákoknak és felkészítő edzőiknek!

Hozzászólás küldése

Kapcsolódó hírek

FenyőünnepélyFenyőünnepély

Az utolsó tanítási napot Fenyőünnepéllyel zártuk. Az 5.c osztályosok megható ünnepséget tartottak. Versekkel, tánccal és Móra Ferenc: Melyiket a kilenc közül darabjának eldramatizálásával készültek. A műsor végén az iskola diákjai