Akikre büszkék vagyunk!

Iskolánk diákjai több versenyszámban a Diákolimpián ismét dobogóra állhattak.

Törökbálinton Németh Alíz versenysport III-ad osztály III. korcsoportban buzogány gyakorlatával a 3. helyet szerezte meg, valamint Szőnyi Zsófia a sporttársával a csoportos gimnasztika III. korcsoport karika csapat gyakorlatban 4. helyen végeztek.

Andróczi Gréta Kiskunfélegyházán képviselte az iskolát az asztalitenisz országos diákolimpia döntőn, ahol I-II. korcsoportos lány „A” kategória egyéni versenyszámban lll. helyezést ért el.

Kovács Alex I.-II. korcsoport fiú „B” kategória egyéni versenyszámban szintén nagyon szépen szerepelt!

Gratulálunk a diákoknak és felkészítő edzőiknek!

Hozzászólás küldése