Labdarúgó diákolimpia – Vármegyei döntő

III. korcsoportos fiú labdarúgóink, akik a Szekszárd városkörnyéki bajnokságot nyerték meg, 2024. április 16-án Zombán vettek részt Tolna Vármegye döntőjén. Rajtunk kívül József Attila Dombóvár, Babits Szekszárd, II. Rákóczi Paks, Gyönk és a Bonyhádi Általános Iskola csapata vett részt.

Nagyon rossz időjárási viszonyok között kezdődött a torna, csapatunk nehezen alkalmazkodott a körülményekhez. Alázatos hozzáállással és koncentrációval sikerült a csoportból való továbbjutás, az aranyéremért szóló küzdelembe azonban érdemben nem tudtunk beleszólni. Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy sajnos szerencsénk sem volt, semmilyen tekintetben. Végül Tolna Vármegye negyedik helyén végeztünk, amire büszkék lehetünk. A fiúk minden tiszteletet megérdemelnek, szép karrier áll előttük.

Csapatunk névsora: Dömötör Zsombor, Kiss Gábor, Farkas Lorenzó, Fazekas Dávid, Németh Máté, Keserű Benjámin, Orsós Mátyás, Wiedemann Benett.

Gayer Balázs testnevelő

KÉPEK ITT