Diákolimpia – Mezei futóverseny

 

Iskolánk tanulói 2023. október 25-én a diákolimpia mezei futóversenyén vettek részt. A városkörnyéki fordulóban 42 diákkal képviseltette magát a tolnai Wosinsky Mór Általános Iskola. II. III. és IV. korcsoportban indultak növendékeink. Minden résztvevő diákunk beleadott minden tőle telhetőt, így szép számmal hoztunk el érmeket a futóversenyről.

Iskolánk indulói:
Wosinsky Mór Általános Iskola Eötvös utcai telephelye: Boros Martin, Boros Alen, Boros Rikardó, Varga Ferenc, Hartung-Vörös Csenge Tünde, Halász Petra, Toba Gabriella Éva, Dömény Dóra

Wosinsky Mór Általános Iskola Széchenyi István Tagiskolája: Kanász Ákos, Potyondi Botond, Sun Hong Wei, Babos Viktor, Bán Botond, Molnár Noel, Kertész Ákos, Forrai Nikoletta Anna, Molnár Zina, Balogh Kiara Kata, Puskás Stefánia Mária, Tóth Dea, Merczel György

Wosinsky Mór Általános Iskola: Kiss László, Farkas Miklós, Bohacsek Bence, Mészáros Félix, Schmidt Bence, Bimbó Leila Mária, Pusztai Nelli, Soponyai Balázs, Boros Tímea, Boros Dániel, Berta Réka, Soponyai György, Vaszkó Kata Panna, Horváth Lorenzó, Szabó Erik, Szakály Vanda, Boros Péter, Orsós Amanda Natasa, Tóth István János, Hanuszka Tamara Katalin, Németh Máté

Helyezéseink:
II. korcsoport fiú egyéniben III. helyezés – Bohacsek Bence
III. korcsoport lány egyéniben II. helyezés – Bimbó Leila
IV. korcsoport fiú egyéniben III. helyezés – Potyondi Botond
IV. korcsoport fiú egyéniben II. helyezés – Sun Hongwei
II. korcsoport fiú csapatverseny II. helyezés – Bohacsek Bence, Boros Martin, Kertész Ákos, Kiss László Gergely, Schmidt Bence
III. korcsoport fiú csapatverseny III. helyezés – Babos Viktor, Farkas Miklós, Mészáros Félix, Németh Máté, Szabó Erik
III. korcsoport lány csapatverseny III. helyezés – Bimbó Leila Mária, Orsós Amanda Natasa, Puskás Stefánia Mária, Szakály Vanda, Vaszkó Kata Panna
IV. korcsoport fiú csapatverseny I. helyezés – Kanász Ákos, Merczel György, Molnár Noel, Potyondi Botond, Sun Hongwei

Gratulálunk a résztvevőknek és a felkészítő nevelőknek!

Hozzászólás küldése

Kapcsolódó hírek