Kirándultak pedagógusaink

Miután a gyerekeket vakációra küldtük, tantestületünk Baja városát barangolta be.

Az utazást menetrend szerinti vonatozással indítottuk. Sokunk régen nem utazott már vonattal, ezért igazi kaland volt az út.

A pályaudvaron már várt ránk a PiriPonyt Városnéző kisvonat. A megrendelt vonat a városon keresztül a Türr István-kilátóig vitt minket. Itt megcsodáltuk a pazar panorámát. A kilátó tetején lévő teraszról a Duna, a Sugovica, a Türr István híd, a „bajai híd”, a Gemenci erdő meseszép látványa tárult elénk. Az utazást a belváros felé folytattuk. A város szívében azEötvös Kávézó és Cukrászdá-ban pihenünk, kávéztunk, fagyiztunk.

Kellemes séta során fedeztük fel a település többi részét, a hangulatos tereket, utcákat.

A hosszú séta után a megérdemelt ebéd várt minket a Malom Étteremben.

Az elköltött ebéd után fáradtan, de sok élménnyel gazdagodva indultunk haza.

Reméljük, hamarosan újra együtt kirándulhat tantestületünk!

 

KÉPEK

 

Hozzászólás küldése

Kapcsolódó hírek

Fedorka 2023Fedorka 2023

A Csizmazia Alapítvány a jövő ígéretes gyermekeiért 11. alkalommal rendezte meg a Fedorka „SoseVoltVersNapot” Szekszárdon, 2023. április 29- én. Iskolánk 3.a osztályából három tanuló is az Országos Döntőbe jutott. (Egyikük