Az én Himnuszom rajzpályázat

A Babits Mihály Kulturális Központ, „Az én Himnuszom” rajzpályázatot a A Magyar Kultúra Hete programsorozatában, a jubileumi emlékévhez kapcsolódóan a Himnusz költemény születésének 200. évfordulójára hirdette meg.

Tolna megyei felső tagozatos tanulók, szabad technikával készített alkotásait várták. A választott téma feldolgozása nem volt könnyű feladat. A szakmai zsűri döntése alapján, minden beérkezett pályamunka kiállításra került.

A 74 pályamunkából megrendezett kiállítás megnyitójára és eredményhirdetésre 2023. január 19-én 14 órakor került sor Szekszárdon. Az ünnepélyes rendezvényen, négy tanulónkkal vettünk részt. A szervezők egy kis vendéglátással is kedveskedtek a megjelenteknek.

Iskolánk büszke lehet Nagy Nikoletta (5.b), Reifschneider Ramóna (5.b), Reifschneider Viktória (7.a), és Rohr Hanna (8.a) osztályos tanulókra, hisz az ő rajzaikat is kiállították az intézmény információs aulájában.

 

További alkotókedvet kívánunk nektek.  Kiss Józsefné Tolna, 2023. 01. 23.

 

KÉPEK

Hozzászólás küldése

Kapcsolódó hírek