2023. december 21. – Fenyőünnep

A téli szünet előtti utolsó tanítási napon tartottuk Fenyőünnepélyünket. Az 5. évfolyamos tanulók készültek egy megható szép ünnepi műsorral. Elsőként Tóth Barbara hegedűjátékát hallgattuk meg, majd Szilák Henriette tagintézmény-vezető beszélt a szeretet ünnepéről. Az ötödikesek meggyújtották Ádvent 4. gyertyáját. Ezután megismerkedtünk az adventi gyertyák történetével, majd egy betlehemi szindarabot mutattak be. Végül minden osztály ajándékot vehetett át

Hozzászólás küldése

Kapcsolódó hírek

ÚszásÚszás

Iskolánk első osztályos tanulói az Úszó Nemzet Program keretében úszásoktatáson vesznek részt. 2024. május 10-én hatalmas élményben, megtiszteltetésben volt részünk, igazi legendákkal találkozhattunk. Az 1.d osztály úszás óráját meglátogatta Egerszegi

FenyőünnepélyFenyőünnepély

Az utolsó tanítási napot Fenyőünnepéllyel zártuk. Az 5.c osztályosok megható ünnepséget tartottak. Versekkel, tánccal és Móra Ferenc: Melyiket a kilenc közül darabjának eldramatizálásával készültek. A műsor végén az iskola diákjai