Hírek · Akikre büszkék vagyunk 2022

Wosinsky Eötvös utcai
alsó tagozat
 

Tudásbajnokság levelezős versenyen való részvétel:

Wiedemann Mihály 2.a

Sebestyén Máté 2a

Bayer Vanessza 2.a

Májik Marcell 2.b

Nagy Bendegúz 2.b

Reizer Panka Sára 2.b

Szabó Zselyke 3.b

HEBE országos német levelezős verseny 3.b osztály:

Soponyai Eszter;  

György; Balázs;

Lehőcz Lilla;

Molnár Tünde;

Imre Hédi;

Berta Réka;

Müller Attila;

Takács Mira Ella 

Kenguru matematika verseny:

Soponyai Balázs 3.b

Nagy Nikoletta 4.b megyei 5. helyezett

Keserü Benjámin 4.b megyei 6. helyezett

Lőrinc Lóránt 4.b

Bérces Szonja 4.a 

Szekszárdi Tankerületi Központ rajzpályázata:

Keczeli Hanna 3b rajza bekerült a tankerületi naptárba

Advent Pécs és a Zsolnay Fényfesztivál épületfestő rajzpályázat 2.b osztály

Dömény Dóra

Hegedűs Alíz,

Juvanzic Lara,

László Emma,

Lepp Zsófia,

Orsós Zsanett

Tóth Csenge Luca 

Babits Mihály Kulturális Központ Szekszárd: Tolna Megyei Gyermekrajz Pályázat

díjazott tanulónk: Juhász Áron Ákos 1.a

pályázott: Hegyi Henrietta 1.b

Katus Krisztina 1.b

Ferenc Fanni 1.b

Gunda-Sulák Boglárka 2.b

Domsa Anna 2.b

Dömény Dóra

Lepp Zsófia 2.b

Májik Marcell 2.b 

MAG-HÁZ – Húsvéti kifestő rajzpályázat:

Hegedüs Alíz 2.b

Huber Csenge Dorina 2.b

Orsós Zsanett 2.b

Hegyi Henrietta 1.b 

Martink József Képzőművészeti Alapítvány rajzpályázata

Díjazottjaink: Vajda Milán István 1.a

Debreceni Sára 1.a

Szűcs Milán 1.b

Szabó Zselyke 3.b

Takács Mirabella 3.b

Csányi Levente 3.b 

Egészség kupa - játékos sportversenyen iskolánk csapata 2. helyezést ért el

Dömény Dóra

Nagy László

Sebestyén Máté

Hartung Vörös Csenge

Berta Réka

Soponyai Balázs

Farkas Miklós

Szakállos Fanni

Szakály Vanda

Barina Bence Márton

Fazekas Dávid

Szabó Luca Hanna 

Egészség kupa – focikupa nyertes csapata:

Kiss Gábor

Keserü Benjámin csapata

Dömötör Zsombor

Uj Norbert Zalán

Wiedemann Benett

Lőrinc Lóránt

Marcsa Bence

Soponyai Balázs 

Városi szépíró Verseny:

III. kategória (3.-4. osztály):

2. hely: Miklósa Sándor 4.a

3. hely: Mező Boglárka Szilvia 4.a és Zsidó Zsófia Erika 4.b 

Atlétika csapatbajnokság Szekszárd:

-          egyéniben Szabó Luca Hanna 3. helyezett

-          csapatverseny 1. helyezés – lány csapat tagjai:

Bartis Gréta

Molnár Éva Réka

Tornóczki Zsófia

Vaszkó Kata Panna

Szabó Luca Hanna

Szakály Vanda

-          csapatverseny 3. helyezés – fiú csapat:

Fodor Merse

Kovács Gyula

Bán Botond

Barina Bence Márton

Fazekas Dávid

Szabó Erik 

Városi Vers és Pózamondó verseny:

Díjazottak: Bayer Vanessza 2.a

                  Kutasi Kristóf Péter 2.a

                  Sebestyén Máté 2.a 

Aranyalma Mesekert és Sudár Birtok rajzpályázat:

          Részt vevő tanulók:

3.b Berta Réka

Szabó Zselyke

Baranyai Zoé

Varga Barbara

Pusztai Nelli

Ferenc Nataniel

 4.b. Karácsony Fanni

Kovács Dorottya

Nagy Nikoletta

Zám Félix

Orsós Mátyás

Pócsi Lilla

 

Felső tagozat 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny: 

Megyei döntő:   9. hely: Haász Adrienn 5. a

                       10. hely: Reiser Kamilla Petra 6.b 

Városi Vers és Pózamondó verseny:

Díjazottak: 2. hely: Reizer Petra Kamilla 6. a

                   3. hely: Orbán Ákos 6. a 

 Városi szépíró verseny:

IV. kategória: (5.-6. osztály)

1. hely: Kákonyi Fanni 6. b

Különdíj: Tiszold Kinga 6. a 

V. kategória: (7.-8. osztály)

3. hely: Széles Tamás 8. b 

„Olvasni jó!” országos levelezős olvasási verseny díjazottjai:

Géringer Adél 4. c

Porkoláb Zsófia 5. a 

Angol háziverseny:

1. hely: Busi Bence 7. a

2. hely: Lucz Levente 7. a, Wiesner Balázs 7. b

3. hely: Varga Milán 7. b                 

Kenguru matematika verseny:

Csordás Márk 5. b.

Tóth Anita 6. c

Dömötör Marcell 6. b

Felk Zoé 6. c

Molnár Ferenc Regő 6. c

Puxler Péter 6. b

Kanász Ákos 6. c

Fazekas Barnabás 8. a

Tóth Petra Hanna 8. d

Major Adrienn 8. d 

Bolyai matematika csapatverseny:

14-15. helyezés    6.o. Matekosok   

                                  Zabbolya      

16. helyezés          5.o. Okoskák       

17. helyezés          6.o. Matész    

RAJZ VERSENYEREDMÉNYEK

 

Martink József Képzőművészeti Alapítvány rajzpályázata: 

„Élőhelyünk a Föld” témakör

Díjazottak:

5-6.   I. Selényi Nóra 5. a

II. Rézműves Jázmin 5. a

III. Csikos Boglárka 6. a

      Reifschneder Viktória 6. a 

7-8.   I. Virányi Viktória 7. b

           Friedrich Gergő 7. a

„Logo” témakör

Díjazottak:

Szabó Szófia 5. b

Ulrich Vivien Amina 6. a

Csikós Boglárka 6. a

Dömötör Marcell 6. b

Puha Szeréna 6. b 

Népmese Napja házi rajzpályázat díjazottjai:

Selényi Nóra 5.a

Berta Kata 6.b

Bérces Anett 6.b

Ulrich Vivien Amina 6.a

Fazekas Eszter 6.a

Reizer Petra Kamilla 6.a

Reifschneider Viktória 6.a

SPORTEREDMÉNYEK

diákolimpia

Labdarúgás

  • fiú 1. kcs városkörnyéki 2. hely

André Noel 1. b

Antal Gergő 3. e

Berta Péter 1. b

Bogdán Ferenc 1. a

Harka Kristóf 3. c

Kertész Ákos 3. c

Kovács Áron 2. e

Kutasi Kristóf Péter 2. a

Skanda Márk Tibor 2. a 

  • fiú 2. kcs városkörnyéki 1. hely

                 megyei 1. hely

                 országos 11. hely

Dömötör Zsombor 4. b

Fazekas Dávid 4. b

Fodor Merse 5. a

Keserü Benjámin 4. b

Kiss Erik 3. e

Kovács Marcell 4. c

Németh Máté 5. a

Puskás Márton 4. c

Takács Botond 3. c

Wiedemann Benett Richárd 4. b 

  • fiú 3. kcs városkörnyéki 1. hely

                 megyei 2. hely

Boros Milán 6. a

Dömötör Gergő 6. b

Kanász Ákos 6. c

Klem Dominik 7. d

Lajtai-Vörös Viktor 6. a

Molnár Noel 4. c

Orbán Ákos 6. a

Simon Ferenc 6. a

Vass Donát 6. c

Wiesner Balázs 7. b 

  • lány 4. kcs megyei 1. hely

                    országos 16. hely

Földesi Barbara 6. a

Forrai Nikoletta Anna 6. c

Horváth Dzsenifer Veronika 5. a

Horváth Jázmin 6. d

Kovács Larissza 6. c

Migács Mara 6. b

Reizer Petra Kamilla 6. a

Szalók Ramóna 6. c

Tóth Anita 6. c 

Atlétika

  • Ø 2. korcsoport városkörnyéki lány 2., fiú 3. hely

Bán Botond 4. c

Fazekas Dávid 4. b

Fodor Merse 5. a

Kovács Gyula 5. a

Szabó Erik 4. a

Bartis Gréta Fanni 4. c

Molnár Éva Réka 4. c

Szabó Luca Hanna 4. b

Szakály Vanda 4. a

Tornóczki Zsófia 4. a

Vaszkó Kata Panna 4. 

  • Ø 3. korcsoport megyei 10. hely

Árkosi Viktória 6. c

Frai Petra 5. a

Nyul Brigitta Anna 6. c

Sallai Melinda 5. a

Strelenczky Eszter 6. c

Zsédely Laura 5. b 

  • Ø 4. korcsoport megyei 1. hely

Guld Jázmin 7. b

Vas Lili 6. b

Kugler Dorka 8. b

Pruzsina Petra 8. a

Vas Kata 6. b

Zsédely Zsófia 8. b 

  • Ø Kajak-Kenu

Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság

Szabó Erik 4. a

Szakály Vanda-Szabó Luca (páros) 4. a

Barina Bence Márton 4. a

Mármarosi Noel Zsolt 5. b

Sallai Péter 5. a

Bősze Igor István 7. a

Zsédely Zsófia 8. b

Mészáros Máté 8. b 

  • Ø Ritmikus gimnasztika országos 2. hely

Domokos Réka 6. a

Karácsony Kinga 6. b 

  • Ø Modern Tánc

 X. Országos Kortárs-Modern Táncművészeti Fesztivál, moderntánc

I. hely: Bocz Julianna 6. a

<<< vissza