Hírek · „Egészség Kupa” 2022

November 29-30.-án került sor az egészség hónap keretében megrendezésre került „Egészség Kupa” lebonyolítására. Hagyományosan november hónapban kerül megrendezésre az esemény a két telephely, a Széchényi iskola és a Wosinsky iskola között. November 29-én az 7-8. é évfolyamosok mérkőztek meg egymással, 30-án pedig a 5-6. évfolyamosok. Mind 2 nap 4 csapat versengett az első helyért. A Wosinsky iskola 2 csapatot állított ki 5-6. és 7-8. évfolyamon is vegyes összetételben. A Széchenyi iskola 1 csapattal érkezett, illetve meghívott csapat volt a mözsi futsal utánpótlás csapata.

November 29-i napon az 7-8. évfolyamok mérkőzésein első helyen végzett a Wosinsky „A” csapata, második helyet szerezte meg a Széchényi iskola csapata, bronzérmes lett a Wosinsky „B” csapata, negyedik helyen pedig a futsalos Lányok csapata végzett. A torna két legjobb kapusa Fehér Zsolt, és Migács Mara lettek.

A győztes csapat tagjai: Sárközi Marcell, Fehér Zsolt, Farkas Alex, Busi Bence, Friedrich Gergő, Seferai Szebasztian, Straubinger Marcell, Wiesner Balázs, Orsós Martin, Bimbó Zoltán, Szalók Norbert, Kovács Balázs

Bronzérmesek: Szabó Balázs, Boros Milán, Simon Ferenc, Balogh Dominik, Wiesner Barna, Szilágyi Vanessza, Reifschneider János, Leimszieder János, Varga Milán, Virányi Róbert, Bachus Erika

Lányok csapatá erősítette 4 tanuló iskolánkból: Migács Mara, Selényi Nóra, Schallai Melinda, Földesi Barbara

November 30-án az 5-6. évfolyamosok összecsapásán első helyet szerezte meg a Wosinsky „A” csapata, második helyen végzett a Wosinsky „B” csapata, harmadik helyezettek lettek a Lányok, negyedik helyen zárt a Széchenyi iskola csapata. A torna legjobb kapusa Wiedemann Benett lett.

A győztes csapat tagjai: Mármarosi Noel, Nyerges János, Kákonyi Benett, Virányi Patrik, Nyári Tamás, Fodor Merse,  Németh Máté, Lakatos Dávid, Tóth István, Boros Péter, Orsós Mátyás, Dömötör Zsombor, Keserü Benjamin

Msodik helyezettek: Reichelt Bálint, Heronyányi Dávid, Beregi Tamás, Uj Norbert, Boros Antal, Wiedemann Benett, Reifschneider Ramóna, Fazekas Dávid, Vaszkó Péter

A Lányok csapatát erősíttette iskolánkból: Sallai Melinda, Selényi Nóra, Skanda Kíra, Boros Melissza, Vaszkó Kata Panna

Jó hangulatú esemény volt mind 2 nap, a hangulatot fokozták az iskolából érkező szurkoló tanulók és nevelők. Sérülés nem történt egyik nap sem, a csapatok sportszerűen mérkőztek egymás ellen.

KÉPEK