Iskolai versmondó verseny az Eötvös utcai alsóban

2023 március 8-án délután tartottuk az iskolai versmondó versenyt az alsó tagozatban 43 tanuló részvételével. A jelentkezőknek egy szabadon választott verset kellett előadniuk. A zsűri tagjai Farkas Erzsébet, Bucher Erika (nyugdíjas tanító nénik) és Szilágyiné Kláb Ildikó voltak. A gyerekek alaposan felkészültek, ezért nem volt könnyű dolguk bírálóiknak. Ezt mutatja, hogy több különdíjat is kiosztottak. Az eredményhirdetésre néhány nappal később került sor. Évfolyamonként az első három helyezett és a különdíjasok könyvjutalmat, oklevelet és könyvjelzőt vehettek át.  Minden résztvevő emléklapot kapott.

Eredmények:

2. osztály

1. helyezett     Horváth László Noel

2. helyezett     Elek Martin

3. helyezett     Kiss Zoé Lilien

Különdíj         Bogdánovics László

 

3. osztály

1. helyezett     Kutasi Kristóf

2. helyezett     Fehér Krisztián

3. helyezett     Tóth Csenge Luca és Sebestyén Máté

Különdíj         Kádár Kinga Réka

 

4. osztály

1. helyezett     Ferenc Nataniel

2. helyezett     Bimbó Leila Mária

3. helyezett     Mechtl Míra és Berta Réka

Különdíj         Molnár Tünde Krisztina

 

Gratulálunk mindenkinek!

A szervezők: Pelczerné Götz Szilvia és Gyeneiné Pál Zsuzsanna

 

Hozzászólás küldése

Kapcsolódó hírek