Hírek · VIII. Fuvolás Találkozó

Tisztelt Igazgató Nő/ Úr ! Tisztelt fuvolatanár kollégák!

A Wosinsky Mór Általános Iskola Fusz János Zeneiskolája

a Fusz János Zeneművészeti Alapítvány támogatásával

2018. március 2-án  pénteken 10 órai kezdettel rendezi meg a

TOLNA MEGYEI ZENEISKOLÁK

VIII. FUVOLÁS TALÁLKOZÓJÁT

„IN MEMORIAN GYÖNGYÖSSY ZOLTÁN”

a Tolna megyei zeneiskolák fuvolásai részvételével.

• A találkozó célja: bemutatkozási lehetőség a fuvolát tanító tanárok és növendékeik számára.
  • A találkozóra várjuk: Tolna megyei zeneiskolák fuvolásait.
  • A verseny időpontja: 2018. március 2.
  • Jelentkezési határidő: 2018. január 31.
  • Jelentkezés módja: A versenyre jelentkezni a mellékelt jelentkezési lapon lehet, amelyet OLVASHATÓAN kitöltve a megadott határidőig kérjük elküldeni postai úton vagy e-mailben: efricz59@gmail.com vagy a wmi.zenesuli@gmail.com címre.
  • A találkozó anyaga: a jelentkező tanuló két különböző stílusú – karakterű- zongorakíséretes művet adjon elő. Kötelező anyagot nem írunk elő, az elhangzó művek a versenyzők életkorának és évfolyamán elvárható színvonalnak feleljenek meg.  Lehetőség szerint értékeljük a magyar szerző művét játszó növendékeket.

• Részvételi díj: 2500 Ft/fő, amelyet a következő alapítványi számlaszámra kérünk átutalni a jelentkezéssel egy időben:  11746108-20021128   OTP Bank Tolna

A befizetésen kérjük beírni a megjegyzés rovatba a tanuló(k) nevét és Fuvolás Találkozó

• Kérjük, hogy a befizetésekről az igazolást a jelentkezési lap mellé csatolni szíveskedjenek! Számlakérő nyilatkozatot pontosan, nyomtatottan kérjük kitölteni! Amennyiben nem utalással teljesítik a részvételi díjat, a helyszínen lesz lehetőség befizetni.
  • Nevezési díj: nincs
  •  A találkozó helye: Wosinsky Mór Általános Iskola Fusz János Zeneiskolája

7130 Tolna, Festetich u. 131.

• A korcsoportok beosztása: a zeneiskolai évfolyamok osztályba sorolását veszi alapul.
  • Műsoridő: életkornak megfelelően 3-8 perc, de max. 10 perc lehet, nem kopogjuk le.
  • A találkozó értékelése után szakmai megbeszélést tartunk.
  • A helyszínen ásványvizet és pogácsát kínálunk.
  • A találkozó napján menü ebéd fogyasztására van lehetőség a közelben található étteremben. Kérjük, hogy ezzel kapcsolatos igényét a jelentkezési lapon jelezze. Az étkezést a helyszínen kell fizetni. A menü ára 1200Ft/fő.
  • A program várhatóan de. 10 órától du. 17 óráig tart.
  • Eredeti kották használatát kérjük.
  • Értékelés: Az elhangzó műveket a szakemberekből álló zsűri értékeli.
  •  Díjazás: A zsűri döntése alapján „arany”, „ezüst”, „bronz” minősítést ad ki, a legjobb előadást „nívódíjjal” jutalmazza. A zsűri különdíjjal értékel(het)i magyar szerző művének előadóit is.  A részvételről oklevelet minden résztvevőnek biztosítunk.

A továbbiakban felmerülő minden kérdésre szívesen válaszolok az alábbi számokon:

06-30-414817 Friczné Erika vagy  az efricz59@gmail.com  vagy a wmi.zenesuli@gmail.com drótpostán.

SIKERES FELKÉSZÜLÉST KÍVÁNOK!

Fricz Józsefné