Hírek · Rendkívüli tájékoztató

Tisztelt Szülők és Gyerekek!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Kormány döntése alapján 2020.03.16-tól határozatlan ideig tanulóink nem látogathatják a Fusz János Zeneiskola intézményét.

A koronavírus terjedésének megállítása miatt új munkarend bevezetése vált szükségessé.

Ahhoz, hogy ne jussunk Kína, Olaszország, vagy akár Spanyolország sorsára, sajnos kőkemény megelőző intézkedésekre van szükség.

Az intézményben nem tudunk felügyeletet biztosítani.

Az oktatás digitális formája elsősorban e-mailben fog történni, a tanárok felveszik a tanulókkal illetve a szülőkkel a kapcsolatot.

A tananyagról és az elkészítendő feladatokról később tudunk tájékoztatást adni, hiszen ez egy teljesen járatlan út és ki kell dolgozni a mikéntjét. Anyagokat már kaptunk hozzá a minisztériumtól, várjuk a  további megoldási formákat.

Kérjük a kedves szülőket, hogy figyeljék az e-maileket és a tanárok jelzéseit a zeneiskolai oktatással kapcsolatban.

Minél többen maradnak otthon és minél kevesebben vannak közösségben, annál eredményesebben  lehet az élet- és vagyonbiztonságot veszélyeztető tömeges megbetegedést okozó járványt megelőzni.

Tolna, 2020. 03.16.

Tisztelettel: Fricz Józsefné