Hírek · Városi Egészség-kupa 2017

Iskolánk tanulói idén is részt vettek a Városi Egészség-kupán. A játékos sportverseny november 16-án volt, amin első helyezést értünk el. A csapat tagjai: Boros Milán, Pécsi Maja, Vas Kata, Vas Lili, Csongrádi Zalán, Nyári Tamás, Bősze Igor, Wolf Kíra, Busi Bence, Vilk Boglárka, Guld Jázmin, Wiesner Balázs, Kaiser Dóra, Fazekes Barnabás, Tamás Panna Benjamina, Orsós Renátó, Kugler Dorka, Bokor Milán.

A labdarúgó verseny november 23-án került megrendezésre. Az egyik csapatunk megnyerte a versenyt, a másik pedig 5. helyezést ért el. A csapatok tagjai: Asztalos Péter, Bokor Milán, Heronyányi Milán, Mészáros Balázs, Széles Tamás, Fazekes Barnabás, Wiesner Balázs, Busi Bence, Wiesner Barna, Bősze Igor, Friedrich Gergő, Takács Kristóf, Ulrich Péter, Ulrich Zoltán, Schuck Marcell Dezső.

A gyerekeknek gratulálunk. A szervezőknek köszönjük az izgalmas versenyeket.

KÉPEK