Hírek · Rajzpályázat - Tolna Megyei Pedagógiai Szakszolgálat

A Tolna Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Továbbtanulási tanácsadója pályaorientációs rajzpályázatot hirdetett a Tolna megyei általános iskolák alsó tagozatos diákjai számára. A pályázat célja, hogy az elkészült pályaművek tükrözzék a készítők jövőjéről alkotott elképzelését, és bemutassanak egy-egy szakmát, amelyet a jövőben örömmel választanának. A rajzok bármilyen technikával készülhettek, színes vagy fekete-fehér kivitelben A/4-es papírra. A legjobban sikerült pályamunkák kiállításra kerültek Szekszárdon a Babits Mihály Kulturális Központban. A legkreatívabb műveket beküldő diákok pedig jutalomban részesülnek.

Örömmel értesültünk, hogy  több tanulónk is díjazott lett!

Díjazottak:

Hága Natália Korinna

Rézműves Jázmin

Nyerges Brigitta

Bokor Cintia

Lakatos Dávid

Szakálos Bence

Sallai Péter

Ulrich Zoltán

Csonka Máté

Szabó Panna

Vilk Boglárka

Friedrich Gergő

Bősze Igor István

Az eredményhirdetés személyes behívás alapján történik május folyamán.

A kiállítás április 8-12-ig látható.

Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak, Götz Líviának és Szabóné Dorogi Erikának!

KÉPEK