Hírek · Pályaorientációs projektnap - Eötvös

November 23-án iskolánk Pályaorientációs projektnapot tartott.

Ekkor rendeztük meg a Diákközgyűlést is.

A közgyűlés reggel 8 órakor kezdődött. Az osztályok képviselői sorban feltették kérdéseiket, melyeket az igazgató néni válaszolt meg. A gyűlés végén kihívtuk a gyermekközösség elé azokat a tanulókat, akik az idei tanévben valamilyen versenyen eredményesen vettek részt. Megtapsoltuk őket, és kaptak egy kis jutalmat is.

9:30-kor kezdődött a szakmai bemutató. Minden osztály négy helyszínen vehetett részt.

Idén a cukrászok, a rendőrök, a tűzoltók, a halőrök, a védőnők, és a Magyar Imitációs Egyesület munkájába kaptak betekintést tanulóink.

Ebédidő alatt a helyi foltvarró közösség alkotásaiból készült kiállítást csodálhatták meg a gyerekek.

Délután a többség suli bulin tombolhatta ki a három hónapi megfeszített tanulás fáradalmait.

Aki nem akart táncolni, az filmet nézhetett, vagy karácsonyi ajándékot készíthetett a foltvarrók segítségével.

Reméljük, hogy mindenki gazdag tapasztalatokat szerzett ezen a rendezvényen!

Farkas Erzsébet