Hírek · Matematika versenyek

Matematika versenyek

1. Matekguru matematikai csapatverseny területi fordulójából országos döntőbe jutott: Aradi Levente, Berta Bence, Horváth László, Nyirati Bálint 5. osztályos tanulók.

2. Zrínyi Ilona matematika verseny megyei fordulójában Csikós Liliána (5.a)  4.helyezést, Nyirati Bálint (5.b) 5.helyezést ért el.

3.  Regionális matematika versenyen a megyei  döntő 10 legjobbja vett részt,  köztük Horváth László és Nyirati Bálint ötödikes tanulóink.  Várjuk az eredményeket.

4. Szekszárd és Szekszárd környéki általános iskolák matematika versenye a szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola szervezésében. Emléklapot  kapott: Berta Bence (5.a), Busi Gergő (5.a), Vörös Csaba (6.a), Agócs Bálint (6.b).  Végleges eredmény még nincs.

5.  Tudásbajnokság levelezős versenyen való jó szereplésért könyvjutalomban részesült: Nyirati Bálint 5.b osztályos tanulónk.

Gratulálunk!