Hírek · Jutalomkirándulás, Óbánya

Gyönyörű, napsütéses októberi reggelen indultunk Óbányára. 24 gyermeket vittünk magunkkal. Ők azok, akik aktívan vettek részt az iskola életében és jól tanulnak.

Túránk a kis falu kocsmájától indult. Hátizsákjainkban lapultak a szendvicsek és az üdítők.

A hegyi ösvényen haladtunk tovább Kisújbány felé. A fák levelei millió színben pompáztak a napsugár játszott rajtuk. A patakban alig-alig csordogált a víz. Menet közben helyenként akrobatákhoz illően ugráltunk kőről-kőre, rönkről-rönkre. Fotókat készítettünk a csodálatos tájról és a kis csapatról. Kisújbányán megnéztük a kis templomot, amit a domb tetejére építettek. Örömünkre nyitva volt a Klumpás Kocsma, ahol palacsintáztunk és üdítőztünk. A pihenőt követően indultunk vissza Óbányára.

Köszönjük a lehetőséget a tolnai Önkormányzatnak, reméljük jövőre is nyerünk a tömegsport pályázaton!

Tolna, 2018. október 16.                                               Barináné Ritt Gabriella

testnevelő tanár

Kép