Hírek · Egészség kupa 2018

Idén is novemberben kerültek sorra a városi Egészség kupa rendezvényei. Iskolánk tanulói 2 versenyen vettek részt. Mindkét színvonalas versengést a Széchényi Iskola szervezte.

A játékos sportverseny november 6-án került megrendezésre. Iskolánk csapata első helyezést ért el.

A csapat tagjai: Heronyányi Dávid, Halász Maja, Fodor Merse, Bokor Cintia, Vilk Boglárka, Busi Bence, Wolf Kíra, Pécsi Maja, Wiesner Balázs, Guld Jázmin, Vas Kata, Vas Lili, Nyári Tamás, Csongrádi Zalán.

November 13-án volt a 3., 4. osztályosok foci kupája. Iskolánk tanulói sportszerű, színvonalas játékkal, veretlenül és kapott gól nélkül végeztek az első helyen.

A csapat tagjai: Orsós Kevin, Busi Bence, Wiesner Balázs, Boros Milán, Simon Ferenc, Lajtai-Vörös Viktor, Orbán Ákos, Dömötör Gergő.

Mindkét csapat nagy dicséretet érdemel. A szervezőknek köszönjük a versenyzési lehetőséget.

KÉP