Hírek · Bolyai Csapatversenyek

Nagy izgalommal és lelkesedéssel készültek harmadik osztályos tanulóink a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyre. A körzeti forduló megrendezésére a Bartók utcai iskolában került sor november 9- én.

A versenyen a következő eredmények születtek:

-          A Szivárványok csapata 26. helyen végzett (Csapattagok: Wittinger Dóra Alexandra, Micskei Bence Mirkó, Bérces Anett, Deák Dorina 3.b oszt. tanulók),

-          A Magyar Csapatkirályok a 29. helyet szerezték meg (Csapattagok: Bocz Julianna, Fazekas Eszter, Orbán Ákos, Reiser Petra Kamilla 3.a oszt. tanulók),

-          A Csillámpónik a 34. helyen értek célba (Csapattagok: Berta Kata, Karácsony Kinga, Csongrádi Zalán, Dömötör Gergő 3.b oszt. tanulók).

Az elért eredményekhez gratulálunk!

Farkas Erzsébet, Gyeneiné Pál Zsuzsanna (felkészítő tanárok)

Ezt megelőzően októberben, Bolyai Matematika Csapatversenyen vettek részt tanulóink.

-          A Magyar Matekosok csapat tagjai a 8. helyen végeztek:

Lajtai - Vörös Viktor (3.a.)

Reizer Petra Kamilla (3.a.)

Ulrich Vivien Amina (3.a.)

Sárközi Marcell (3.a.)

-          A You Tuberek csapat tagjai a 17. helyen végeztek:

Berta Kata (3. b.)

Bocz Julianna (3.a.)

Szuprics - Kovács Ferenc (3.b.)

Orbán Ákos (3.a.)

A Kockák csapat tagjai a 20. helyen végeztek:

Bősze Igor István 4.a

Ferenc Donát 4.a

Leimszider János Leó 4.b

Lucz Levente Csaba 4.a

Nekik is, és felkészítő tanáraiknak is (Kiss - Kurz Evelin, Árvai Attiláné, Póth Judit, Dudai Krisztina) gratulálunk!

Gyeneiné Pál Zsuzsanna, kísérő tanár