Hírek · Törpi tábor 2019

2018. augusztus 29-én tartotta a Széchenyi Iskola hagyományos Törpi táborát. 29 leendő elsős gyermek szakította meg nyári "szabadságát" azért, hogy megismerkedjen iskolájával, tanító nénijeivel, osztálytársaival.
Mosolyogva, de izgatottan lépték át az osztály küszöbét a lurkók. Vajon mit fogunk itt csinálni?
Elsőként megtörtént a bemutatkozás, az osztálytársak megismerése. Ezt követően felfedezték a gyerekek az épület termeit, különböző helyiségeit.
A tízórai elfogyasztása után színezés,  csákó hajtogatás, játék következett, majd  irány a Tornacsarnok!
Mindenki felszabadultan játszott, focizott, fogócskázott - így búcsúzva a nyártól, - kíváncsian  várva a szept. 3-i évnyitót, egy új életszakasz  kezdetét.
Nagyon hamar elrepült a délelőtt. A gyerekek boldogan mutatták az értük érkező szüleiknek a kis ajándékot, amit a tanító néniktől kaptak, és jó volt hallani mindenki szájából,hogy hétfőn is jövünk!