Hírek · Széchenyis diákok a szekszárdi kórház gyermekosztályán

2017. december 6-án a WMAI Széchenyi István Tagiskola 6.C osztályos tanulói Mikulás napi előadást tartottak Szekszárdon a Tolna Megyei  Balassa János Kórház Gyermekosztályán. A színvonalas műsorra a tanulókat osztályfőnökük, Umenhoffer Ildikó tanárnő készítette fel.   A műsorban három tanulónk fuvolatriót adott elő, melyre Máténé Hepp Andrea tanárnő készítette fel a zeneiskola növendékeit.
A gyermekosztály dolgozó és kis betegei nagy szeretettel fogadták a tanulókat.
A műsor végén a diákok átadták a Mikulás napi ajándékokat. Az ajándékok gyűjtésével iskolánk csatlakozott a pontvelem.hu oldalon meghirdetett SegítsVelem – varázsolj mosolyt egy társad arcára! karácsonyi gyűjtéshez. Az adománygyűjtő akciót a PontVelem Okos Program és a Máltai Szeretetszolgálat szervezték az EMMI és a GLS futárszolgálat támogatásával. Az akció keretében a diákok a használt, de jó állapotú játékaikat ajánlhatták fel a rászoruló társaiknak.