Hírek · Fáy András OTP-Vetélkedő Pécs

Klein Rebeka 6. c osztályos tanuló a OTP Fáy András pénzügyi vetélkedőjének egyik résztvevője a következő beszámolót írta a 2018. november 29. napján megrendezett versenyről:
Az én véleményem a versenyről csupa jó. Minden percét imádtam! Örülök, hogy eljutottam ide és új ismereteket szereztem, amit az életben is alkalmazni tudok. A kedvenc játék feladatom a kvíz játék volt. A legjobban a robot tetszett. Nagyon jó móka volt, hogy mi irányíthattuk. Különleges volt és egyedi. Nem mindennap lát ilyet az ember. Jó volt a többi feladat is. A történetírás is nagyon érdekes volt. Mivel használhattunk tabletet, sokkal könnyebb volt végrehajtani a feladatokat. Azért élveztem, mert ettől függetlenül még használni kellett az eszünket is, gondolkodnunk kellett. Kicsit izgultam, de csak kezdetben, mert mikor elkezdődött elmúlt az izgalmam, s egyre jobban élveztem a közös munkát. Érdekes volt, hogy a feladatokat gyerekekre szabva, játékos formában végezhettük. Külön tetszett, hogy Pécsen volt a verseny. Nagyon szép város. Szeretek csapatban dolgozni, mert szerintem nagyon jól összehozza az embereket. Ez az OTP-s verseny arról szólt, hogy tudnak a csapatok együttműködni. Sajnos nem jutottunk tovább, de így is nagyon sok élménnyel gyarapodtam. Azért is tartom nagyon hasznosnak ezt a versenyt, mert igaz, hogy a felnőttek foglalkoznak általában az OTP-vel, de így legalább bepillantást nyertünk mi gyerekek is ebbe a titokzatos felnőtteknek való világba úgy, hogy közben még élveztük is, és ha kitartóan  figyeltünk még ismereteket is tudtunk szerezni játékos tanulás formájában. Nagyon örülök, hogy részt vehettem ebben a versenyben. A versenyben részt vevők: Kakócz Márk, Klein Rebeka, Sebestyén Balázs.