Hírek · Karácsonyi készülődés

„Bácsik, nénik, apák, anyák,

Isten hozta ide hozzánk!

De jól tették, hogy eljöttek,

Látni a mi ünnepünket.”

Ezekkel a sorokkal invitálja a mözsi suli karácsonyi készülődésre a város apraját-nagyját. Már áll az adventi koszorú az iskola épülete előtt. A pénteki gyertyagyújtást megelőzi a már hagyományos kézműves foglalkozás, melyen szülők és gyerekek a nevelők segítségével karácsonyi ajándékokat készítenek. Az itt elkészült alkotásokból karácsonyi vásárt rendezünk dec. 11- 21-ig a művelődési házban és az iskolában . A programok sorát színesítik  színházi előadások és koncertek: a Holló együttes műsora, a Csurgó zenekar, Ferge Béla interaktív előadása és a Nemzeti Színház tanodájának Grimm meséje.

December 6-án a Mikulás is meglátogat minket. Szintén ezen a napon kerül megrendezésre az Egészség Hónap keretén belül a Városi Asztalitenisz Verseny.

Az évet hagyományos karácsonyi műsorunkkal zárjuk, melyet a város idősei december 19-én, a szülők, rokonok, barátok, ismerősök pedig december 20-án 18 órakor láthatnak.

Reméljük, a változatos programok az idén is megteremtik a karácsonyvárás hangulatát.

„Karácsony szent napján megnyugszik a lélek,

Égen és földön is angyalok zenélnek.

Lehulló hópelyhek vigyázzák az álmunk,

Minden beteljesül,amit csak kívánunk.”

Képek!