Hírek · Fontos közlemény!

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Kormány döntése alapján 2020.03.16-tól határozatlan ideig tanulóink nem látogathatják az intézményt.

A koronavírus terjedésének megállítása miatt új munkarend bevezetése vált szükségessé.

Ahhoz, hogy ne jussunk Kína, Olaszország, vagy akár Spanyolország sorsára, sajnos kőkemény megelőző intézkedésekre van szükség.

Az intézmény alsó tagozataiban hétfőn azon tanulók számára tudunk felügyeletet biztosítani, akiknek a szülei (szülője) munkája nélkülözhetetlen a járvánnyal kapcsolatos feladatok, valamint az egyéb közfeladatok és a közellátás biztosításához. A felügyelet első nap 7:00-16:30-ig tart. Azok, akik elhozzák gyermekeiket, beérkezéskor nyilatkozatot tesznek, hogy az elmúlt 2 hétben nem jártak külföldön, illetve családtagjaik közül sem járt senki fertőzött területen. Másnap pedig már csak azok léphetnek az épületbe, akik a munkahelyükről igazolást hoznak, hogy munkájuk nélkülözhetetlen közfeladat.

Azon tanulóink, akik felügyeletben részesülnek kis csoportokban fognak ebédelni a helyszínen.

Akiknek otthon az étkezést nem tudják megoldani, azok a szülők hívják a 74/506-436-os telefonszámot és jelezzék igényüket.  Vagy e-mail-ben: nagyne@tik.tolna.hu

Számukra kiszállítják az intézményekbe az ételt és műanyag csomagolásban átvehető az intézményekben, vagy a megrendelések számának ismeretében a vállalkozó házhoz szállítja. Erről még fognak tájékoztatást kapni.

Az oktatás digitális formájáról később tudunk tájékoztatást adni, hiszen ez egy teljesen járatlan út és ki kell dolgozni a mikéntjét. Anyagokat már kaptunk hozzá a minisztériumtól.

Minél többen maradnak otthon és minél kevesebben vannak közösségben, annál eredményesebben  lehet az élet- és vagyonbiztonságot veszélyeztető tömeges megbetegedést okozó járványt megelőzni.

Tolna, 2020. 03.15.

Tisztelettel: Herczig Lászlóné